Компания «Балтех» – это лидер российского промышленного рынка по производству и поставке систем лазерной центровки валов, балансировочных станков и приборов балансировки, виброметров, стетоскопов и виброанализаторов
  ISO 9001 ua / ru / en / de Отправьте нам письмо    
20-24 квітня 2020 XVI ЄВРОПЕЙСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР
«Сучасні технології вдосконалення виробництва» Advanced technologies of produktion improvement. Семінар організовується для перших керівників і провідних технічних фахівців промислових підприємств Казахстану з метою обміну досвідом та підвищення кваліфікації.


Email:info@baltech.com.ua
Tel/Fax:+380(44) 379-28-88
ГоловнаСтаттіСертифікатиКонтакти
Версия для печати
Сделать стартовой

-- Устаткування -- Аналізатори мастил

Діагностика мастил і масел

Діагностика мастил і масел BALTECH OA-Zero Тести для краплинної проби масел

Диагностика смазок и маселТести для краплинної проби мастил і масел є найпростішим способом перевірити якість і стан ваших мастильних матеріалів в побутових або промислових умовах.

Набори для експрес-діагностики мастил і масел BALTECH OA-Zero доступні для розуміння будь-навіть зовсім не досвідченому користувачеві, а результат перевершить всі ваші очікування. Наприклад, будь-який автомобіліст періодично перевіряє рівень масла в своєму автомобілі. Якість та чистота масла - це основна запорука безаварійної роботи будь-якого двигуна. Всього з допомогою тестування однієї краплі ви побачите, чи припустимо використовувати масло або його сроно необхідно замінити.

На будь-якому промисловому підприємстві ви можете продіагностувати будь обладнання (наприклад, масло в редукторі, компресор, вентилятор, насос, турбіни тощо).

докладнішеМінілабораторія BALTECH OA-5000 – Вимірювання діелектричної постійної

Диагностика масел, диэлектрическая постояннаяМінілабораторія BALTECH ОА-5000 призначена для діагностики мастил і масел. За допомогою експрес-тестування стану мастильного матеріалу ви можете визначити наявність зносу або зміна діелектричної постійної, яка є одноїм з основних показників в трибодиагностике.

Мінілабораторія BALTECH OA-5000 це портативний і легкий у використанні комплект, який миттєво підкаже вам про стан діагностичної олії. Вам немає необхідності проводити дорогі і тривалі лабораторні випробування. Порівнюючи свідчення використаного і нового однотипного масла ви можете оперативно визначити допустиме чи ні подальшу експлуатацію мастильного матеріалу, удосконалити тимчасові інтервали заміни масла, визначити в нормі чи ні змащувальні властивості масел, а також їх забруднення. Дану минилабораторию ви можете побачити в нашому офісі або замовлення демонстрацію на вашому підприємстві.

докладнішеМінілабораторія BALTECH OA-5100 – Портативний віскозиметр з аналізатором масел

Диагностика смазочных материалов, вискозиметрПортативна мінілабораторія для експрес-діагностики мастил і масел є унікальною розробкою і призначена для відділів технічної діагностики і неруйнівного контролю, які відповідальні за технічний стан промислового обладнання. Найпростіше і швидке застосування інфрачервоного аналізатора масел і віскозиметра з програмою для збереження виміряних даних по всіх видах обладнання застосовується в металургії, енергетиці, гірничодобувної промисловості, транспорті, машинобудуванні, целюлозної галузі, нафтохімічної і харчової. Потрібна лише одна крапля і через одну хвилину в польових умовах ви можете визначити параметри якості мастильних матеріалів: наявність води, окислення, кислотне і лужне число, присадки, нітрування, сажу, гліколь і сульфування та ін. Віскозиметр за кілька хвилин обчислює кінематичну в'язкість масла.

Перевага: миттєвий результат при визначенні в'язкості, а також не потрібні розчинники, термометри і немає необхідності перевіряти щільність.

докладнішеМінілабораторія BALTECH OA-5200 – Діагностика насосів, компресорів, турбін

Диагностика насосов, редукторов, подшипниковМінілабораторія BALTECH OA-5200 призначена для моніторингу робочого промислового мастила і мастил та/або детектування нестандартного зносу машинного обладнання. Тривалість аналізу масел і визначення в'язкості всього за 8 хвилин.

Призначення: вхідний контроль мастил, насосні масла, компресорні, моторні, турбінні, редукторні гідравлічні, трансформаторні, консистентні мастила.

Визначені параметри за допомогою трехвекторного аналізатора:

  • В'язкість при 40°C
  • Хімічний індекс масла
  • Кількість залізовмісних частинок
  • Кількість не містять залізо частинок
  • Індекс забруднення
  • Розподіл часток у відповідності зі стандартами ІSO і NAS
  • Вміст води в маслі (вільна вода (краплі) та оціночна вміст води в %)
  • Аналіз продуктів зносу (АПІ)

докладнішеМінілабораторія BALTECH OA-5300 – Просунутий аналіз мастил

Діагностика, аналіз мастилНова покращена мінілабораторія BALTECH OA-5300 є найсучаснішим рішення серед усіх мінілабораторій серії «OilAnalysis». Дана мінілабораторія прийшла на зміну відомій лабораторії 5200. Дана комплектація включає в себе програмне забезпечення, яке допомагає здійснювати стратегію обслуговування по фактичному стану ОФС або проактивне сервісне обслуговування і повний контроль зносу промислового обладнання, забруднень і станом масла в цілому. Дана мінілабораторія дозволяє побудувати трехвекторные діаграми, які дозволяють значно швидше інтерпретувати допустимі значення зношення, забруднення, хімічного складу і в'язкості всіх типів. Визначення дефектів, що зароджуються на початковій стадії виконується простіше і легше, а головне дешевше, в порівнянні з дорогими лабораторними промисловими аналізами.

докладнішеМінілабораторія BALTECH OA-5400 – Повна діагностика мастил і масел

Диагностика подшипников, диагностика турбин, диагностика гидравликиПовну і комплексну діагностику будь-мастильних матеріалів дозволяє виконувати мінілабораторія BALTECH OA-5400, яка є флагманом серед усіх наших лабораторій для трибодиагностики. До складу входить чотири багатофункціональних приладу, кожен з яких є унікальним у своєму класі. Дана мінілабораторія дозволяє визначити: лужну і кислотне число, в'язкість, нітрування, окислення, сульфування, протизносних присадок, клас чистоти масел, воду, сажу, неправильні масла, гліколь, виснаження антиоксидантів, а також інші забруднювачі.

Відмітною особливістю є можливість проведення елементного аналізу - до 32 елементів.

Дана мінілабораторія призначена для експлуатації у всіх галузях промисловості і діагностики мастил і масел широкого спектру обладнання. Навчання в BALTECH безкоштовне.

докладнішеМінілабораторія BALTECH OA-5800 – Портативна багатофункціональна діагностика в одному кейсі

Анализ масел и смазок, вискозиметр, вязкость, параметры маселПортативна багатофункціональна мінілабораторія для проведення повної діагностики мастил поміщається в одному кейсі. Дана мінілабораторія не знає собі рівних на ринку трибології і трибодиагностики. Воно затребувана для застосування в польових умовах, якщо вам необхідно зробити повний аналіз з виїздом на об'єкт. Наприклад, якщо ви обслуговуєте насосні або компресорні станції, розташовані далеко один від одного або ви працюєте в сервісній компанії, то ця розробка не замінима для вас. На кожному кораблі повинна бути дана лабораторія, тому вона не займає багато часу, а при всіх далеких переходах вам немає необхідності виділяти окреме приміщення для лабораторії діагностики. За допомогою даної мінілабораторії легко і просто визначити до 22 елементів зносу. Спеціальної підготовки для оператора не потрібно пройти первинне навчання в нашій компанії протягом трьох днів. Дана апаратура створена для діагностики мастильних матеріалів як синтетичних, так і мінеральних, які найчастіше використовуються на роторному динамічному обладнанні. До складу мінілабораторії входить портативний мінікомп'ютер.

докладнішеТ/ф +380(44) 379-28-88 Все права защищены. При использовании материалов сайта ссылка обязательна