Компания «Балтех» – это лидер российского промышленного рынка по производству и поставке систем лазерной центровки валов, балансировочных станков и приборов балансировки, виброметров, стетоскопов и виброанализаторов
  ISO 9001 ua / ru / en / de Отправьте нам письмо    
20-24 квітня 2020 XVI ЄВРОПЕЙСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР
«Сучасні технології вдосконалення виробництва» Advanced technologies of produktion improvement. Семінар організовується для перших керівників і провідних технічних фахівців промислових підприємств Казахстану з метою обміну досвідом та підвищення кваліфікації.


Email:info@baltech.com.ua
Tel/Fax:+380(44) 379-28-88
ГоловнаСтаттіСертифікатиКонтакти
Версия для печати
Сделать стартовой

-- Метрологія

Калібрування, перевірка, діагностика і ремонт приладів для центрування, балансування, вібродіагностики пірометрів і тепловізорів серії «BALTECH»

Компанія «BALTECH» рекомендує проводити щорічне калібрування, перевірку, діагностику і ремонт приладів, що використовуються на підприємствах України, тільки в нашому офісі, м. Київ. Щоб бути впевненим у показах вимірювальних приладів ми рекомендуємо завчасно планувати бажані терміни щорічної перевірки (калібрування) приладів і систем «BALTECH». Планування прискорить ці процедури для вас.   

Метрологічно атестовані прилади дозволяють Вам бути впевненими в розрахованих даних, а також вплинути на підвищення якості і зниження рекламацій до Ваших підприємств   

Навіщо потрібна передремонтна діагностика приладів? На Ваше запитання: «Скільки коштує той чи інший ремонт приладу?», ми не можемо оцінити на відстані, тому оцінивши кількість і вартість необхідних комплектувань ми оперативно зробимо відновлення, ремонт і калібрування (перевірку) за кілька днів. Про всі метрологічні роботи нашої компанії ми докладно розповідаємо на наших семінарах .   

Запрошуємо всіх технічних фахівців і зацікавлених осіб на наші науково-практичні семінари та навчальні курси.   

Т/ф +380(44) 379-28-88 Все права защищены. При использовании материалов сайта ссылка обязательна