Компания «Балтех» – это лидер российского промышленного рынка по производству и поставке систем лазерной центровки валов, балансировочных станков и приборов балансировки, виброметров, стетоскопов и виброанализаторов
  ISO 9001 ua / ru / en / de Отправьте нам письмо    
20-24 квітня 2020 XVI ЄВРОПЕЙСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР
«Сучасні технології вдосконалення виробництва» Advanced technologies of produktion improvement. Семінар організовується для перших керівників і провідних технічних фахівців промислових підприємств Казахстану з метою обміну досвідом та підвищення кваліфікації.


Email:info@baltech.com.ua
Tel/Fax:+380(44) 379-28-88
ГоловнаСтаттіСертифікатиКонтакти
Версия для печати
Сделать стартовой

-- Устаткування -- Балансування

Балансування валів і балансування устаткування за допомогою віброметра-балансувальника «Протон-Баланс» й віброаналізатора CSI 2130

Балансування -це процес визначення та усунення дисбалансу коригуванням зміщеної маси тіла (наприклад, балансування валів обладнання). Балансування являє собою один із способів віброналагоджування. Балансування необхідне всім обертовим частинам машини: барабани, вали, колеса, маховики, ротори та ін.

Під час розробленні машин і механізмів конструктори і технологи намагаються зменшити шкідливі вібрації, підібравши найкращі конструкції і технології виготовлення, домагаються вагової симетрії всіх рухомих частин шляхом урівноваження (балансування). Однак при виготовленні обертових деталей і механізмів і далі при їх експлуатації виникають умови, що порушують симетрію і призводять до неврівноваженості (дисбалансу). Дисбаланс призводить до вібрацій обертових деталей, що значно знижує термін служби машини, скорочує міжремонтний період, а в підсумку може стати причиною аварії і руйнування механізму.

Щоб зменшити дисбаланс під час виготовлення, ремонту та експлуатації виконується балансування обертових тіл (валів обладнання) за допомогою зміни їх маси або геометрії (статичне або динамічне балансування валів обладнання).

Якісне і вчасне балансування валів обладнання продовжує термін служби крильчаток і робочих коліс на 23% -100%, збільшує корисну потужність робочих коліс на 10% -25%. При правильно виконаному балансуванні підвищується стійкість алмазних кіл у 3 рази, а хвилястість оброблюваних поверхонь зменшується в 4 рази. Балансування обладнання повинно виконуватися для всіх циліндричних або симетричних щодо осі обертання деталей (валів). Балансування слід виконувати завжди як на нових валах, так і після ремонтних робіт, пов'язаних із валами, роторами або робочими колесами.

Якщо Ви потребуєте разового балансування, то для початку, мабуть, краще викликати для балансування валів обладнання фахівців-балансувальників сервісної організації, що виконує роботи подібного фаху, наприклад, спеціалістів нашого відділу технічного сервісу.

Віброметр-балансувальник «ПРОТОН-БАЛАНС-II»

Модифікація та вдосконалення попередніх приладів для балансування валів обладнання зумовили створення недорогого комплекту «Протон-Баланс-II». Цей багатофункціональний комплект дозволяє спростити виконання балансування валів у власних опорах для різних машин і механізмів. Комплект «Протон-Баланс-II» був створений, щоб надавати реальну допомогу ремонтним організаціям механіків та енергетиків. Він є багатофункціональним і дуже простим в експлуатації, не вимогливим до навколишніх умов. Балансування валів із його допомогою здійснюється в три етапи: вимірювання вихідної вібрації і фази, пробний пуск, розрахунок і установлення балансувальних мас (балансування). За необхідності наявний додатковий векторний калькулятор забезпечує можливість скласти або відняти вектор. До теперішнього часу вже більше 300 комплектів «Протон-Баланс-II» працюють у різних галузях промисловості

ДокладнішеВіброаналізатори CSI 2130

Віброаналізатор CSI 2130 забезпечує високоточне і ефективне чотириплощинне балансування валів обладнання всього за 20-30 хвилин. Балансування валів, роторів та ін. виконується в автоматичному режимі на цьому віброаналізаторі. При цьому цикл балансування складається з чотирьох етапів: вимірювання вихідної вібрації, вимірювання амплітуди і фази з пробної масою, автоматичний розрахунок і установлення балансування маси, точне підбалансування.

Зазвичай для балансування валів промислового обладнання віброаналізатори CSI 2130 застосовується в комплекті з експертною діагностичною програмою, яка дозволяє вести загальну базу даних і створювати нормовані звіти з балансування і вібродіагностування. Цей балансувальний комплекс є портативним, виконаним на мікропроцесорах останнього покоління. Він вирішує більшість завдань сучасного віброконтролю, глибокої вібродіагностики і балансування валів будь-якого типу промислового обладнання, навіть тихохідного. Ця нова платформа посідає провідне місце серед усіх приладів, що є на світовому ринку для балансування валів машин і механізмів

ДокладнішеТ/ф +380(44) 379-28-88 Все права защищены. При использовании материалов сайта ссылка обязательна