Компания «Балтех» – это лидер российского промышленного рынка по производству и поставке систем лазерной центровки валов, балансировочных станков и приборов балансировки, виброметров, стетоскопов и виброанализаторов
  ISO 9001 ua / ru / en / de Отправьте нам письмо    
20-24 квітня 2020 XVI ЄВРОПЕЙСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР
«Сучасні технології вдосконалення виробництва» Advanced technologies of produktion improvement. Семінар організовується для перших керівників і провідних технічних фахівців промислових підприємств Казахстану з метою обміну досвідом та підвищення кваліфікації.


Email:info@baltech.com.ua
Tel/Fax:+380(44) 379-28-88
ГоловнаСтаттіСертифікатиКонтакти
Версия для печати
Сделать стартовой

-- Устаткування

Компанія «BALTECH» є лідером промислового ринку України. Ми пропонуємо рішення з питань забезпечення надійності енергомеханічного устаткування. Наші унікальні рішення з віброналагоджування, вібродіагностики, балансування, центрування, термографії, в аналізі мастил, а також стенди для перевірки вальниць мають переваги порівняно з аналогами. Починаючи із цього року ми щоквартально проводимо навчання в Києві для відділів вібродіагностики, надійності, центральних заводських лабораторій і сервісних організацій. Запрошуємо всіх технічних фахівців Україні, запрошення на технічний семінар Ви можете завантажити на цій сторінці.

Тепловізори, енергоаудит, термографія

Тепловізори серії «BALTECH TR-0120» і «BALTECH TR-0150» мають вбудовані камери. Широкий температурний діапазон вимірювання -20°С … +1800°С і матриці 384х288 пікселів дозволяють провести енергоаудит і термографію на високому рівні. На ринку Україні сьогодні наші тепловізори є найбільш продаваними. Низька ціна від 25000 гривень дозволяє здійснити енергоаудит і термографію будь-якому сервісного підрозділу, не витрачаючи значних коштів. Оброблення термограм дуже легко і просто здійснюється розробленою нами програмою для енергоаудиту.

докладнішеЛазерні пірометри, безконтактні термометри

Лазерні пірометри «BALTECH TL» призначені для безконтактного вимірювання температури у всіх галузях промисловості, ЖКГ, будівництві, транспорт, торгівля, енергоаудит будівель і споруд, а також вимірювання температури віддалених і важкодоступних об'єктів, контроль високотемпературних процесів та ін.. Безконтактний термометр від «BALTECH» відповідає міжнародним стандартам ISO , DIN, вітчизняним галузевим стандартам Україні. Ці лазерні пірометри - найкращий помічник під час проведення будь-яких експрес-вимірювань температури. Широкий температурний діапазон від-50°С до +1500°С, відмінний коефіцієнт візування D: S = 1:50 і змінюваний коефіцієнт теплового випромінювання 0,1-1,0 дозволяють вирішувати будь-які вимірювальні завдання.

докладнішеТрибодіагностика, аналіз мастил

Компанія «BALTECH» пропонує аналізатори для проведення технічної діагностики енергомеханічного устаткування та гідравліки. Відповідно до міжнародного стандарту ISO 11171 Ви оперативно отримуєте інформацію відносно обводнювання мастила, його забрудненості (наявність металевих і неметалевих домішок), в'язкості і кількісної діагностики наявності дрібних і великих частинок. За результатами трибодіагностики і вібродіагностики Ви досягнете максимальної достеменності і можете ухвалити рішення як надалі забезпечити надійність устаткування.

докладнішеПеревірка вальниць

Перевірка вальниць в якості вхідного контролю повинна проводитися усіма промисловими підприємствами у зв'язку з великою кількістю нових неякісних вальниць на ринку України. «Протон-СПП-I» і «Протон-СПП-II» вже давно експлуатуються на багатьох промислових підприємствах. Ці стенди для перевірки вальниць відповідають всім вимогам міжнародних стандартів ISO з контролю вальниць на підприємствах-споживачах вальничної продукції. За статистикою після організації ділянки вхідного контролю на базі стенда серії «Протон-СПП» у рази знижується кількість непланових зупинок через вальниці, а закупівля вальниць знижується на 10-20% у зв'язку з більшою довговічністю перевірених на стенді.

докладнішеКонтроль вібрації, віброметри

Для контролю вібрації ми пропонуємо недорогі віброметри серії «BALTECH VP-3405» і «BALTECH VP-3410». Наші віброметри повністю відповідають усім вимогам міжнародного стандарту з контролю вібрації ISO 10816. Ми рекомендуємо всім технічним фахівцям України проводити контроль вібрації цими віброметрами, оскільки за співвідношенням ціна / функціональність наші віброметри є найбільш ефективними. Усі моделі віброметрів вимірюють три параметри (вібропришвидшення, віброшвидкість і вібропереміщення), а найпростіші лише один (віброшвидкість).

докладнішеВібродіагностика, віброаналізатори, збирачі відомостей

Вібродіагностику промислового обладнання необхідно проводити приладами, що відповідають усім вимогам міжнародних стандартів. Віброаналізатори 2130 є збирачами відомостей із діагностичною програмою та додатковими запатентованими технологіями з діагностики електродвигунів за допомогою магнітних кілець, вібродіагностики тихохідного устаткування, високошвидкісних компресорів, модального і ODS аналізу. У комплекті Ви можете замовити модуль для динамічного балансування, лазерного центрування, дослідження резонансів. Компанія «BALTECH» рекомендує відстежувати технічний стан устаткування з комплексним додатковим застосуванням тепловізорів «BALTECH TR-0150» і мінілабораторією 5200 для аналізу мастил (трибодіагностика).

докладніше
Он-лайн системи віброзахисту і вібромоніторингу

Вібромоніторинг у режимі «реального часу» необхідно встановлювати на основне або критичне обладнання, зупинка якого спричиняє величезні збитки. Стаціонарні системи «Протон-1000» є відкритими системами і інтегруються вільно з будь-якими базами даних. Ієрархію стаціонарної системи Ви можете побудувати самостійно залежно від вимог до вібромоніторингу або віброзахисту з функцією відмикання за умови перевищення допустимих рівнів вібрації.

докладніше
Програми та прилади для динамічного балансування

Динамічне балансування у власне опорах дуже легко і просто виконується за допомогою комплектів «Протон-Баланс-II». Чотириплощинне балансування Ви легко можете виконати аналізатором 2130. Окрім приладів для Українського ринку ми розробили простий калькулятор балансування «Баланс-майстер» із мінімальною вартістю 10000 гривень. Калькулятор балансування дозволяє здійснювати балансування за допомогою будь-яких приладів, які вимірюють амплітуду вібрації і фазу, також Ви можете розрахувати перед балансуванням пробний вантаж, за необхідності скласти або розкласти вектори неврівноваженості.

докладніше
Балансувальні верстати

Балансувальні верстати, балансування вентиляторівБалансувальні станки від компанії BALTECH поставляються трьох типів виконання: горизонтального BALTECH HBM (Horizontal Balancing Machines), вертикального BALTECH VBM (Vertical Balancing Machines)
і спеціального BALTECH SBM (Special Balancing Machines). Наші рішення розроблені для задач, пов'язаних з балансуванням жорстких і гнучких роторів. Висока точність і чутливість вимірювальних трактів дозволяє провести ефективне балансування роторів з мінімальним залишковим дисбалансом. Балансувальні верстати серії BALTECH мають англійське або русифіковане програмне забезпечення (опціонально українська мова), в якості привода використовується карданна або ремінна передача.
За замовленням в комплекті з верстатами можуть поставлятися контрольні (тестові) ротори для періодичної атестації верстатів. Пусконалагоджувальні роботи і шефмонтаж виробляються нашими фахівцями безпосередньо на Вашому підприємстві. Широка номенклатура балансувальних верстатів дозволяє балансувати ротори, якоря електродвигунів, вали, робочі колеса і деталі з масою від 0,1 кг до 110000кг.

докладнішеЦентрування валів, центрування, вивіряння шківів і ремінних передач

Усім відомо, що компанія «BALTECH» є світовим лідерів у вирішенні завдань, пов'язаних із лазерним центруванням валів, шківів, вивіряння проточної частини турбін, а також у центруванні центрів отворів вальничних опор та лазерної геометрії устаткування. Рекомендуємо Вам звертатися виключно до наших професійних фахівців. 2012 р. ми випустили нову модернізовану систему центрування «Квант-ЛМ» із кольоровим екраном і функцією центрування валопроводу до 32 валів. Ми є ексклюзивним постачальником систем лазерного центрування «Fixturlaser» (Швеція) на територію Україну. Пам'ятайте, що наш сервісний центр не обслуговує постачені системи центрування на підприємства України, завезені не через наш офіс. Ми є єдиним сертифікованим сервіс центром в Україну. Постачання приладів центрування, навчання та метрологія (калібрування, повіряння) здійснюється нашою компанією з урахуванням специфіки Вашого устаткування.

докладніше
Монтаж вальниць, злучників, кілець індукційними нагрівачами

Монтаж вальниць рекомендується здійснювати індукційними нагрівачами серії «BALTECH HI». Сьогодні на ринку України це найбільш затребувані нагрівачі. Ми не рекомендуємо нагрівати вальниці в мастильних ваннах, газовими пальниками, фенами та ін.. Індукційний нагрів на наших нагрівачах економить час і енергію за рахунок нагріву тільки внутрішнього кільця вальниці або тільки посадкової симетричної деталі. Контактний датчик температури не допустить перегрівання під час монтажу вальниці. Запам'ятайте, що не можна нагрівати вальницю понад 120 °С - 125 °С

докладніше
Інструмент для монтажу вальниць із посадкою на вал або в корпус

Не вдаряйте молотком (кувалдою) по вальницях! Комплект монтажних інструментів «BALTECH TOOLS» допомагає під час монтажу «на холодну» вальниць із посадкою в корпус або на вал. Наш комплект не допустить, щоб зусилля (удари) передавалися через тіла кочення (ролики, кульки), що значно знижує його довговічність і нищить вальницю під час монтажу. Із цього року ми постачаємо комплект із 36 монтажних кілець, а ціна є найбільш конкурентною на ринку України. Наступна діагностика цієї вальниці буде даремним витрачанням часу, якщо Ви знищили його або посадокове місце під час монтажних / демонтажних робіт.

докладніше
Прямолінійність і площинність фундаментів

Площинність фундаментів, фланців і завдання контролю геометрії промислового устаткування (прямолінійність, паралельність, перпендикулярність) повинні здійснюватися періодично на будь-яких промислових об'єктах. Перевірка площинності фундаментів і відхилення стовби від горизонту завжди повинні контролюватися під час ремонтування лазерними приладами «BALTECH». Якщо у Вас порушена площинність (за будівельними нормами не більше 0,4 мм / м), тоді і зношення і вібрація на будь-якому агрегаті будуть значними.

докладніше
Т/ф +380(44) 379-28-88 Все права защищены. При использовании материалов сайта ссылка обязательна