Компания «Балтех» – это лидер российского промышленного рынка по производству и поставке систем лазерной центровки валов, балансировочных станков и приборов балансировки, виброметров, стетоскопов и виброанализаторов
  ISO 9001 ua / ru / en / de Отправьте нам письмо    
20-24 квітня 2020 XVI ЄВРОПЕЙСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР
«Сучасні технології вдосконалення виробництва» Advanced technologies of produktion improvement. Семінар організовується для перших керівників і провідних технічних фахівців промислових підприємств Казахстану з метою обміну досвідом та підвищення кваліфікації.


Email:info@baltech.com.ua
Tel/Fax:+380(44) 379-28-88
ГоловнаСтаттіСертифікатиКонтакти
Версия для печати
Сделать стартовой

-- Устаткування -- Инструмент

Використання комплекту монтажних інструментів «BALTECH TOOLS» при монтажі збільшує на 12% надійність і довговічність вальничного вузла

Монтаж вальниць, установлення вальниць

Численний досвід з оцінки монтажу вальниць засвідчив, що, якщо установлення вальниці було проведено неправильно, то ця вальниця, а також і весь вальничний вузол, на 12% раніше вийде з ладу.

Спеціально розроблений комплект монтажних інструментів «BALTECH TOOLS» дозволяє коректно і швидко виконати монтаж вальниць, установлення вальниць, втулок, що направляють, опорних роликів та шківів на вал.

Цей комплект складається з ударостійких полімерних кілець, що сприяють усуненню контакту металевих поверхонь а, отже, виключенню ушкоджень поверхні вала. Також у нього входять ударні втулки, які виконані так, що легко підходять під руку, і спеціальний ергономічний безінерційний молоток. Усі полімерні високоміцні кільця зручно промарковані.

Під час монтажу вальниць та встановлення вальниць за допомогою комплекту «BALTECH TOOLS» торці внутрішнього і зовнішнього кілець лежать в одній площині, при цьому ударні кільця рівномірно передають зусилля на кільце вальниці, яке монтується з натягуванням. У той же час прикладений імпульс під час удару не проходить через тіла кочення, і тому вдається не пошкодити доріжки кочення. Таким чином, вальниця в цілому не пошкоджується при монтажі і, отже, може правильно і надійно експлуатуватися надалі.

У комплекті знаходяться 33 ударних кільця, які і забезпечують монтаж і установлення більше 450 типів вітчизняних й імпортних вальниць, безінерційний молоток і 3 втулки. Весь комплект поміщається в зручний і легкий кейс.  .

Використання комплекту монтажних інструментів «BALTECH TOOLS» при монтажі збільшує на 12% надійність і довговічність вальничного вузла Монтаж вальниць

Технічні характеристики

Параметр

Значение

Внутрішній діаметр ударних кілець 10...50 мм
Зовнішній діаметр ударних кілець 26...110 мм
Кількість кілець 33 шт
Кількість втулок 3 шт
Молоток 1 шт
Розміри кейса 500х400х120
Вага комплекту Не більше 3,9 кг
Т/ф +380(44) 379-28-88 Все права защищены. При использовании материалов сайта ссылка обязательна