Компания «Балтех» – это лидер российского промышленного рынка по производству и поставке систем лазерной центровки валов, балансировочных станков и приборов балансировки, виброметров, стетоскопов и виброанализаторов
  ISO 9001 ua / ru / en / de Отправьте нам письмо    
20-24 квітня 2020 XVI ЄВРОПЕЙСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР
«Сучасні технології вдосконалення виробництва» Advanced technologies of produktion improvement. Семінар організовується для перших керівників і провідних технічних фахівців промислових підприємств Казахстану з метою обміну досвідом та підвищення кваліфікації.


Email:info@baltech.com.ua
Tel/Fax:+380(44) 379-28-88
ГоловнаСтаттіСертифікатиКонтакти
Версия для печати
Сделать стартовой

-- Устаткування -- Тепловізори

ТЕПЛОВІЗОРИ BALTECH СЕРІЇ "BALTECH ThermaRed"
якісні й дешеві тепловізори

Тепловізор із вбудованою камерою BALTECH TR-0120 (160х120)

Тепловізор із вбудованою камерою BALTECH TR-0120Новий тепловізор BALTECH TR - 01200 із вбудованою камерою - це тепловізор нового покоління з матрицею 160х120 пікселів, зробленою за новою технологією IORS : 2020. Нова технологія формування термограм дозволяє реалізувати в малому ергономічному корпусі (вага всього 450 г) сенсаційна висока якість Іч-зображень. Нова функція PIP (картинка в картинці) дозволяє ідеально провести тепловізійне знімання в зручному для термографістів режимі. Ця модель за декілька місяців продажів в Україні стала лідером продажів. Лазерний цілевказник і змінні вузькокутні та ширококутні об'єктиви дозволяють виконати будь-яке тепловізійне обстеження по енергоаудиту, діагностику електроустаткування й механічного устаткування в усіх галузях промисловості, а також у будівництві й медицині.

докладнiшеТепловізор із вбудованою камерою BALTECH TR-0150 (384х288)

Тепловізор BALTECH TR-0150Найновіший тепловізор BALTECH TR - 01500 має унікально малі розміри 120мм х 60мм х 150мм. Тепер у вас у кишені поміщається високоякісна ІЧ-камера з матрицею 384х288 і вбудована цифрова камера з можливістю запам'ятовування до 6500 теплограм. У світі немає аналогів камерам BALTECH TR - 01500, яка до усіх своїх унікальних функцій "теплограма у фотографії", "фотографія в теплограмі" має додатковий ZOOM 8X. Дизайн цієї камери отримав вищу оцінку незалежних експертів. Для зручності діагностів у комплекті постачається 2 акумулятори і програма для оброблення і зберігання бази даних Proton - Expert на CD. Вага камери всього 450 г, поворотний LCD дисплей за принципом " трансформер".

докладнiшеNEW! Тепловізор з вбудованою камерою BALTECH TR-0170 (384x288)

Тепловізор, контроль температуриНові тепловізори BALTECH TR-0170 є ефективним інструментом для проведення діагностики електрообладнання, енергоаудиту будівель і споруд, контролю технологічних виробничих процесів, визначення рівня заливки в резервуарах, контролю транспортних засобів, житлово-комунального господарства, палючих печей, а також інспекції механічного і теплового устаткування. Недорогий тепловізійний комплекс на базі камери BALTECH TR-0170 і програмного забезпечення BALTECH Expert має ряд незаперечних переваг. Широкий температурний діапазон до +1700°С, вбудована цифрова камера 5.0 мегапікселів, вбудований лазерний целеуказатель і лампа ліхтаря дозволяють виконати теплову діагностику будь-якого об'єкта в польових умовах. Ви можете встановити поріг температури (кольорова і звукова сигналізація), записати коментар до кожної термограмі до 60 хвилин, провести зйомку в режимі «картинка у картинці» (фото на термограмі або термограма у фотографії) і зняти в одному маршруті до 5600 знімків. По закінченні діагностичних робіт передати дані через USB або Bluetooth.

докладнiшеNEW! Тепловізор з камерою і функцією «картинка в картинці»BALTECH TR-0180 (640х480)

Тепловізор, енергоаудитБагатофункціональний тепловізійний комплекс BALTECH TR-0180 з матрицею 640х480, вбудованою камерою 5.0 мегапікселів, функція PIP (картинка в картинці) дозволяє за один раз зробити термографію до 5600 об'єктів. Безкоштовно в комплекті поставляється універсальне програмне забезпечення BALTECH Expert, працює з усіма типами тепловізорів серії BALTECH TR, виброанализаторами-балансировщиками BALTECH VP, а також системами центрування серії «КВАНТ».

Поворотний кольоровий дисплей, автоматичне фокусування, звукова і колірна сигналізація встановленого порогу по температурі, русифіковане меню і великий температурний діапазон вимірювань до +1700°С дозволяють швидко і легко виконати професійну термографію навіть фахівцем без практичних навичок. Додатково ви можете замовити вузькокутні і ширококутні об'єктиви, ноутбук або планшетний комп'ютер, запасний акумулятор, автомобільний зарядний пристрій, штатив, самоклеющуюся темну плівку для полірованих поверхонь, а також державну повірку.

докладнiшеNEW! Тепловізор з 3D відеомодулем BALTECH TR-0180 Zorro (640х480) і діапазоном –20°С…+1700°С

Тепловізор, BALTECH TR-0180 Zorro, вимірювання температури, термографія, ІЧ - вікна Майбутнє настало! Новий термографічний комплекс BALTECH TR-0180 Zorro допоможе вам побачити в інфрачервоному спектрі навіть те, що раніше ви не могли фізично побачити. Даний комплекс складається з тепловізора BALTECH TR-0180 з матрицею 640х480 пікселів, 3D видеомодуля і програмного забезпечення для аналізу термограм BALTECH-Expert. Функції POP (картинка на картинці), широкий температурний діапазон вимірювання –20°С…+1700°С і наше навчальний посібник «Основи термографії» допоможуть Вам у вирішенні будь-якої задачі по контролю температури об'єктів в енергоаудит, наукових дослідженнях, у промисловості (металургія, енергетика, нафтохімія, харчова галузь, целюлозно-паперова, машинобудування, транспорт та інші). Стратегія виконання тепловізійної діагностики «Without barriers» (Без перешкод) реалізована нами вперше у світі. Тепер ви можете виконувати зйомку «з-за рогу» або будь-укриття, а тепловізор поставити в прямій видимості направимо на об'єкт дослідження. 3D відеоокуляри ви можете використовувати як для роботи, так і в обідню перерву для перегляду улюбленого фільму або переглядаючи навчальні посібники щоб скоротати час у відрядженні.

докладнiшеТ/ф +380(44) 379-28-88 Все права защищены. При использовании материалов сайта ссылка обязательна