Компания «Балтех» – это лидер российского промышленного рынка по производству и поставке систем лазерной центровки валов, балансировочных станков и приборов балансировки, виброметров, стетоскопов и виброанализаторов
  ISO 9001 ua / ru / en / de Отправьте нам письмо    
20-24 квітня 2020 XVI ЄВРОПЕЙСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР
«Сучасні технології вдосконалення виробництва» Advanced technologies of produktion improvement. Семінар організовується для перших керівників і провідних технічних фахівців промислових підприємств Казахстану з метою обміну досвідом та підвищення кваліфікації.


Email:info@baltech.com.ua
Tel/Fax:+380(44) 379-28-88
ГоловнаСтаттіСертифікатиКонтакти
Версия для печати
Сделать стартовой

-- Устаткування -- Віброметри

Віброметри серії «VibraPoint»

Новий! Віброручкі BALTECH VP-3407

Віброручкі BALTECH VP-3407, вимір вібрації

Нові віброручкі BALTECH VP-3407 презназначени для контролю технічного стану промислового устаткування. Дана серія віброметрів BALTECH VP-3407-1 (вимір швидкості), BALTECH VP-3407-2 (вимір швидкості і обвідної прискорення) і BALTECH VP-3407-3 (вимір переміщення, швидкості і прискорення) не є замінними для всіх відділів вібродіагностики і неруйнівного контролю в різних галузях промисловості.
Сучасний дизайн, ергономічний металевий корпус і універсальні щупи з магнітним утримувачем дозволяють користувачам виконати точні вимірювання вібропараметров обладнання за допомогою однієї кнопки.
Віброметр-віброручка BALTECH VP-3407 відповідає всім сучасним вимогам вібровимірювальних приладів відповідно до стандартів ISO.

ДокладнішеПереносний віброметр BALTECH VP-3410

Виброметр VP-3410, виброметрПортативний віброметр «BALTECH VP-3410» здійснює вимірювання вібрації за допомогою зовнішніх датчиків із магнітом, приєднаних кабелем до електронного блока. Цей Віброметр забезпечує вимірювання прискорення, швидкості і вібропереміщення. Основні галузі його використання - моніторинг технічного стану та діагностика дефектів механічного виробничого обладнання. Віброметр «BALTECH VP-3410» дає можливість вимірювати на високій частоті в діапазоні 1 кГц-10 кГц і реєструвати вібрації вальничних вузлів. Його технічні характеристики відповідають міжнародним стандартам ISO: 10816.

ДокладнішеВіброметр-аналізатор BALTECH VP-3450

Виброметр VP-3450, вибрация Портативний віброметр «BALTECH VP-3450» є інтелектуальним тестером для експрес-діагностики вальниць. У ньому реалізована унікальна вимірювальна технологія - метод ударних пульсів (вібрація ударів), який використовується для моніторингу технічного стану роботи вальниці кочення. За допомогою цього приладу Ви можете отримати інформацію про роботу вальниць кочення на будь-якій стадії їх терміну служби, а також діагностувати стан змащення

ДокладнішеТ/ф +380(44) 379-28-88 Все права защищены. При использовании материалов сайта ссылка обязательна