Компания «Балтех» – это лидер российского промышленного рынка по производству и поставке систем лазерной центровки валов, балансировочных станков и приборов балансировки, виброметров, стетоскопов и виброанализаторов
  ISO 9001 ua / ru / en / de Отправьте нам письмо    
20-24 квітня 2020 XVI ЄВРОПЕЙСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР
«Сучасні технології вдосконалення виробництва» Advanced technologies of produktion improvement. Семінар організовується для перших керівників і провідних технічних фахівців промислових підприємств Казахстану з метою обміну досвідом та підвищення кваліфікації.


Email:info@baltech.com.ua
Tel/Fax:+380(44) 379-28-88
ГоловнаСтаттіСертифікатиКонтакти
Версия для печати
Сделать стартовой

-- Устаткування -- Віброаналізатори

Виброаналізатори

Виброаналізатор BALTECH VP-3470 – Нова 2-х канальна система вібродіагностики і балансування

Віброаналізатор, вібродіагностика Новий 2 -х канальний віброаналізатор BALTECH VP - 3470 з функцією балансування роторів до 4 -х площин розроблений нашою компанією на базі найсучаснішої електронної технології: Як і всі наші діагностичні прилади дана система являє потужний діагностичний комплекс , в якому програмним ядром для ведення бази даних і аналізу є відкрите програмне забезпечення BALTECH Expert.

Ми створили даний віброаналізатор для сервісних організацій , відділів головного механіка та головного енергетика , а також інших підрозділів вашого підприємства для вирішення наступних завдань: експрес віброконтролю за трьома параметрами , двоканальне вимір вібрації , спектральна діагностика , зняття тимчасових сигналів , діагностика по спектру обвідної ,1, 2,3 і 4 -х площинна балансування у власних опорах. Наш комплекс на сьогоднішній день має максимальну функціональність і мінімальну вартість серед усіх аналогів на ринку.

ДетальнішеВиброаналізатор CSI 2125 Ex – Іскробезпечне виконання ATEX

віброаналізатор, аналізатор вібрації, CSI 2125

Віброаналізатор CSI 2125 Ex є унікальним рішенням від компанії BALTECH. Це єдиний у світі прилад для вібродіагностики, який дозволений для застосування в самих небезпечних виробничих ділянках. Наприклад, у світі ще не було створено такого портативного віброаналізатора, який можливо було б застосовувати в шахтах, на елеваторах або інших найбільш небезпечних виробництвах. Сьогодні таке рішення розроблено і компанія " BALTECH рекомендує застосовувати тільки CSI 2125.

Відмітні особливості віброаналізатора:

 • Іскробезпечні виконання ATEX, зона 0; сертифікація IECEx вібродіагностики в небезпечних зонах
 • Технологія PeakVue для раннього визначення дефектів підшипників і шестерень
 • Інтеграція з програмою для зберігання даних всіх ваших ресурсів в одній базі
 • Комбінація сенсорного РКІ і подвійних клавіш введення забезпечує зручне керування правою і лівою рукою

ДетальнішеВиброаналізатор CSI 2130

Виброаналізатор CSI 2130

Віброаналізатор CSI 2130 є найшвидшим і потужним маршрутизованим збирачем даних у світі. Він дозволяє проводити наступні процедури:

 • Просунутий вібраційний аналіз,
 • Крос-аналіз по двох каналах,
 • Аналіз перехідних процесів,
 • Динамічне балансування,
 • Лазерну перевірку співвісності,
 • Діагностика електричних машин,
 • Технології PeakVue (підшипники, редуктори),
 • Аналіз орбіт вала в підшипниках ковзання,
 • ODS модальний аналіз (візуалізація коливань)

ДетальнішеВиброаналізатор CSI 2140 – Нова 4-х канальна система нового покоління

 Виброаналізатор CSI 2140

Віброаналізатор CSI 2140 рекомендований компанією BALTECH для заміни всіх аналізаторів у вашому діагностичному підрозділі. Віброаналізатор CSI 2140 є приладом нового покоління серії передових аналізаторів вібрації і пристроїв збору даних у світовій діагностиці. Сенсорний екран, 5 каналів (4 вібраційних паралельних і 1 тахометричний), швидкоз'ємні акумулятори

Віброаналізатор CSI 2140 дозволяє виконувати:

 • Збір даних про вібраціях за визначеним маршрутом швидше на 30%
 • Розширений аналіз даних ( понад 8 методів)
 • Загальний аналіз даних, що надходять по паралельних каналах (одночасно - 2 орбіти)
 • Аналіз перехідних процесів
 • Динамічне балансування (до 4-х площин)
 • Вібродіагностика електродвигунів (синхронних, асинхронних, постійного струму)
 • Модальний аналіз ODS

ДетальнішеВиброаналізатор CSI 2600 – 24 канальна портативна система моніторингу онлайн

CSI 2600, віброаналізатор, моніторингНова стендова (напівстаціонарна) система на базі 24-канального віброаналізатора CSI 2600 необхідна кожному просунутому діагностичного підрозділу. Вона не замінима при дослідженні машин і механізмів під час «Розгону» або «Вибігу». Вібродіагностика складних машин стає простим завданням: установіть до 24 датчиків вібрації (наприклад, при запуску машини після ремонту турбіни), встановити до 4-х тахометров або аналогових датчиків, запишіть паралельні сигнали протягом 100 годин автоматично, з допомогою технології PeakVue зробіть вібродіагностики підшипників.

Записані сигнали ви можете в 3D графіці «програти» візуалізуючи вектори на опорах.

Унікальність багатоканального віброаналізатора CSI 2600 полягає в тому, що аналіз будь-яких перехідних процесів машини (обертається зі змінною швидкістю по технології або в режимах «Розгін-Вибіг») візуалізується і діагностується з високою достовірністю.

ДетальнішеCSI 9420 Ex Pro – Вібродіагностика бездротовими технологіями

CSI 9420, Emerson Process, Reliability technologiesCSI 9420 Ex Pro це нове інноваційне рішення від компанії BALTECH для бездротової вібродіагностики і вібромоніторингу динамічного обладнання. Online система вібромоніторингу допоможе діагностичним службам і операторам в безперервному режимі слідкувати за технічним станом ваших агрегатів. Система дозволяє з допомогою бездротових технологій відстежувати віддалені машини і механізми. До одного шлюзу можливо підключити до 99 датчиків вібрації. До одного трансмиттеру підключається 2 датчика температури або 2 датчика вібрації.

Унікальні можливості системи вібродіагностики CSI 9420 Ex Pro

 • Вібродіагностика і контроль температури за допомогою бездротової технології
 • Вибродиагногстика підшипників кочення і редукторів з допомогою методу PeakVue
 • Вимірювання часових сигналів, загального рівня вібрації, енергетичних смуг, а також спектрів з високою роздільною здатністю
 • Вибухобезпечне виконання ATEX для небезпечних промислових об'єктів
 • Безпечна і надійна передача всіх параметрів і даних через канали Wireless
 • Проста інтеграція в систему АСУТП за допомогою Modbus або OPC з забезпеченням автоматичної діагностики програми VibView і аналізатора CSI 2140

ДетальнішеТ/ф +380(44) 379-28-88 Все права защищены. При использовании материалов сайта ссылка обязательна