Компания «Балтех» – это лидер российского промышленного рынка по производству и поставке систем лазерной центровки валов, балансировочных станков и приборов балансировки, виброметров, стетоскопов и виброанализаторов
  ISO 9001 ua / ru / en / de Отправьте нам письмо    
20-24 квітня 2020 XVI ЄВРОПЕЙСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР
«Сучасні технології вдосконалення виробництва» Advanced technologies of produktion improvement. Семінар організовується для перших керівників і провідних технічних фахівців промислових підприємств Казахстану з метою обміну досвідом та підвищення кваліфікації.


Email:info@baltech.com.ua
Tel/Fax:+380(44) 379-28-88
ГоловнаСтаттіСертифікатиКонтакти
Версия для печати
Сделать стартовой

-- Устаткування -- Індукційні нагрівачі

Індукційні нагрівачі серії «BALTECH HI»

Індукційні нагрівачі серії «BALTECH HI» призначені для індуктивного нагріву деталей під час ремонту промислового устаткування, що є новою енергоресурсоощадною технологією від компанії «BALTECH». Індуктивний нагрів деталей при монтажі та ремонті має ряд переваг у порівнянні з нагріванням в олійних ваннах: по-перше, при індуктивному нагріванні потрібно в кілька разів менше часу на сам нагрів, по-друге, вся використовувана електроенергія йде на нагрів вальниці або деталі, що економить електроенергію, по-третє, датчик температури суворо контролює будь-який нагрів, і, нарешті, індуктивний нагрів є екологічно чистим процесом, оскільки немає ніяких запахів і задимлень. Усі моделі індукційних нагрівачів даної серії завжди є в наявності на складі компанії «BALTECH».

Плитка нагрівальна BALTECH HI-1604

Нагрівальна плитка «BALTECH HI-1604» є найдешевшим приладом для нагріву деталей. Ця невелика портативна плитка важить всього кілька кілограм. Вона забезпечена ергономічною кришкою, яка забезпечує захист від забруднення її нагрівальної платформи. Температура нагріву на цій електричної плитці встановлюється просто за допомогою повороту ручки термостата на необхідну температуру (до 200 ° C). А контролюється вона, також як в інших індукційні нагрівачі серії «BALTECH», за допомогою температурного датчика зі зворотним зв'язком. Нагрівальна плитка «BALTECH HI-1604» постачається в комплекті з термостійкими рукавичками. Дана легка електрична плитка - Ваш незамінний помічник при монтажі та ремонті устаткування.

докладнiшеNEW!Индукционный нагреватель BALTECH HI-1605

Нові індукційні нагрівачі BALTECH HI-1605 не мають аналогів на ринку. Цей нагрівач поміщається в звичайний кейс і важить всього 5кг Ви можете оперативно виконати будь-які роботи по заміні підшипників кочення навіть у віддаленій точці від основного виробництва. Даний індукційний нагрівач є незамінним помічником для автотранспортних підприємств і автопарків, для металургійних і енергетичних підприємств, а також для підприємств нафтогазовидобувної галузі. Цей нагрівач повинен бути у кожного сервісного інженера, здійснює монтаж-демонтаж підшипникових вузлів.

Всього три кроки для монтажу підшипника:
1) Встановити магнітні кліщі на підшипник і включити нагрівач
2) Встановити необхідну температуру на дисплеї і почати нагрів
3) Після автоматичного завершення процесу нагрівання встановити підшипник на вал

докладнiшеКомпактний індукційний нагрівач «BALTECH HI-1610»

Компактний індукційний нагрівач «BALTECH HI-1610» має електронне управління і невеликі розміри, є економічний і високоефективний. Оскільки цей індукційний нагрівач важить всього 8 кг і його легко можна перенести до місця ремонту, то він широко застосовується для індуктивного нагрівання деталей у польових умовах. Для його перенесення використовується спеціальний транспортувальний кейс. Індуктивний нагрів деталей, кілець, і вальниць за допомогою «BALTECH HI-1610» може виконуватися як у вертикальному, так і в горизонтальному положеннях. Економте Ваші гроші і час, використовуючи індуктивний нагрів!

докладнiшеІндукційний нагрівач «BALTECH HI-1612» (індуктивний нагрів у 2 рази швидше)

Індукційний нагрівач «BALTECH HI-1612» - це модифікація нагрівача «BALTECH HI-1610», обладнану двома осердя. Тільки за допомогою цієї моделі нагрівачів із серії «BALTECH HI» можна нагріти відразу дві вальниці (деталі). Ця нова розробка компанії «BALTECH» є унікальною і не має аналогів у світі. Подібний подвійний індуктивний нагрів просто необхідний при серійному виробництві, ремонті роторів, редукторів і в інших завданнях, де потрібно швидко нагріти відразу дві вальниці або деталі. Крім того, слід зазначити, що один індукційний нагрівач BALTECH HI-1612 коштує набагато менше, ніж два одинарних індукційних нагрівача

докладнiшеІндукційний нагрівач BALTECH HI-1630

Індукційний нагрівач «BALTECH HI-1630» відноситься до нагрівачів середнього класу і служить для індуктивного нагріву більших вальниць, щоб забезпечити їх коректне установлення на вал. На ньому можна нагрівати деталі масою до 55 кг. Індукційний нагрівач «BALTECH HI-1630» постачається з комплектом змінних осердь, які дають можливість виробляти індуктивний нагрів деталей різної конфігурації і вальниць кочення будь-яких типів. Індуктивний нагрів вальниць за допомогою даного нагрівача може виконуватися як у вертикальному, так і в горизонтальному положеннях. Індукційний нагрівач «BALTECH HI-1630» може порівняно легко транспортуватися із цеху в цех, завдяки своїй відносно невеликій вазі в 25 кг

докладнiшеІндукційний нагрівач «BALTECH HI-1633» (індуктивний нагрів у 3 рази швидше)

Новий трисекційний індукційний нагрівач «BALTECH HI-1633» має електронне керування. При використанні даного нагрівача можливий незалежний індуктивний нагрів на одному, двох або трьох осердях одночасно. Скільки осердь буде активно, вибирається за допомогою перемикача 1-2-3. Жоден індукційний нагрівач інших компаній не дозволяє виконати індуктивне нагрівання трьох деталей одночасно за невеликий проміжок часу. Наші технічні фахівці номінували на грант розробку даного індукційного нагрівача. Індуктивний нагрів вальниць за допомогою цього нагрівача може виконуватися як у вертикальному, так і в горизонтальному положеннях. Зверніть увагу, що індукційний нагрівач «BALTECH HI-1633» вимагає на нагрів у 3 рази менше часу і коштує менше ніж три одинарних індукційних нагрівача!

докладнiше
Індукційний нагрівач BALTECH HI-1650

Індукційний нагрівач «BALTECH HI-1650» використовується для нагріву вальниць і напівзлучників масою до 210 кг. Він забезпечений системою керування температурою індуктивного нагріву до 2400 С. Осердя в даному нагрівачі може бути повернута в бік, тому вальниця або деталь, що нагрівається, може бути легко і просто розміщена на осерді, як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні. Індуктивний нагрів деталей на індукційному нагрівачі «BALTECH HI-1650» виконується при напрузі живлення в 380 В, що дає можливість широко використовувати його на будь-яких промислових підприємствах. Комплект постачі цього індукційного нагрівача може додатково містити транспортувальний візок.

докладнiшеІндукційний нагрівач «BALTECH HI-1670»

Індукційний нагрівач «BALTECH HI-1670» належить до нагрівачів великого класу і служить для індуктивного нагріву великогабаритних деталей (вальниць кочення та ін.) масою до 560 кг, що мають мінімальний внутрішній діаметр 60 мм і максимальний зовнішній до 1020 мм. Усі індукційні нагрівачі великого класу постачаються з власними транспортувальними колісними платформами, що мають зручні ручки і фіксатори, що полегшує їх переміщення по ремонтній дільниці або цеху. Використання змінних поворотних осердь спрощує індуктивний нагрів великих деталей. Індуктивний нагрів за допомогою цього нагрівача може виконуватися як у вертикальному, так і в горизонтальному положеннях.

докладнiше
Індукційний нагрівач BALTECH HI-1690

Індукційний нагрівач BALTECH HI-1690 використовується для індуктивного нагрівання під час ремонту великогабаритних вальниць масою до 1200 кг, що мають мінімальний внутрішній діаметр до 180 мм і максимальний зовнішній - до 1400 мм. Нагрівання вальниць за допомогою цього нагрівача можливе тільки в горизонтальному положенні. Індукційний нагрівач BALTECH HI-1690 має електронну систему керування температурою нагрівання, яка дозволяє просто регулювати процес нагрівання.

докладнiше
Індукційний нагрівач BALTECH HI-16110

Індукційний нагрівач «BALTECH HI-16110» використовується для нагрівання при запресовуванні великогабаритних вальниць масою до 4500 кг, що мають мінімальний внутрішній діаметр до 190 мм і максимальний зовнішній - до 2500 мм. Нагрівання вальниць за допомогою цього нагрівача можливе тільки в горизонтальному положенні. Індукційний нагрівач «BALTECH HI-16110» має електронну систему керування температурою нагріву, яка дозволяє просто регулювати процес нагрівання

докладнiшеТ/ф +380(44) 379-28-88 Все права защищены. При использовании материалов сайта ссылка обязательна