Компания «Балтех» – это лидер российского промышленного рынка по производству и поставке систем лазерной центровки валов, балансировочных станков и приборов балансировки, виброметров, стетоскопов и виброанализаторов
  ISO 9001 ua / ru / en / de Отправьте нам письмо    
20-24 квітня 2020 XVI ЄВРОПЕЙСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР
«Сучасні технології вдосконалення виробництва» Advanced technologies of produktion improvement. Семінар організовується для перших керівників і провідних технічних фахівців промислових підприємств Казахстану з метою обміну досвідом та підвищення кваліфікації.


Email:info@baltech.com.ua
Tel/Fax:+380(44) 379-28-88
ГоловнаСтаттіСертифікатиКонтакти
Версия для печати
Сделать стартовой

-- Устаткування -- Віброаналізатори -- CSI 2130

Віброаналізатор «CSI 2130»

Віброаналізатор «CSI 2130». Завантажити буклет

измерение вибрации
Програма віброаналізатори «CSI 2130» для збирання даних по маршруту використовує установки користувача, які негайно інформують його про стан машини. Інформація подається у вигляді кольорових графіків.

Основні переваги віброаналізатора «CSI 2130»

 • В одному приладі можливе здійснення збирання даних, аналіз вібросигналів, лазерного центрування і балансування
 • Компактний, має міцний корпус, підходить для будь-яких промислових умов
 • Має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що дозволяє швидко навчитися роботі і почати працювати на віброаналізаторі
 • Дизайн приладу дає можливість працювати з високою швидкістю і ефективно
 • Вбудований інтелект використовує найпотужніші технічні рішення
 • Модульна структура дозволяє розширювати експлуатаційні можливості приладу за потребою

Огляд технологій вібродіагностики

Наразі служби технічного обслуговування підприємств, як правило, працюють в умовах обмежених людських ресурсів та дефіциту бюджетів. Тому персонал технічного обслуговування не може планувати вирішити всі механічні проблеми під час однієї наступної планової зупинки.

Для вирішення наявних проблем з обладнанням раз і назавжди, слід швидко і точно визначити дефекти і несправності, що розвиваються,  і виявити причини їх виникнення. Щоб технологічне рішення цієї проблеми було ефективним, воно повинно просто реалізовуватися, тобто час навчання персоналу повинен бути мінімальним, а інформація, необхідна для прийняття ефективних рішень, повинна бути легкодоступна.

Виходячи їх цих вимог, компанія «CSI Technologies» розробила віброаналізатори стану машинного обладнання «CSI 2130 Machinery Health Analyzer». За концепцією «Надійне обладнання» цей віброаналізатор повинен бути в складі устаткування будь-якого відділу вібродіагностики.

віброаналізатори «CSI 2130»,
Отримані дані про вібросигнали переводяться на екрані приладу в інформацію про стан машини і надаються в графічному форматі. Користувач може вивести на екран детальну інформацію, натиснувши функціональну клавішу

Віброаналізатор «CSI 2130» є найшвидшим і найпотужнішим маршрутизованим збирачем даних у світі. Він дозволяє проводити наступні процедури:

 • просунутий вібраційний аналіз;
 • прос-аналіз по двох каналах;
 • аналіз перехідних процесів;
 • динамічне балансування;
 • лазерне вивірення співвісності;
 • моніторинг електромоторів

Щоб провести подальший аналіз і створити звіти, результати збирання даних та робіт із центрування і балансування повинні бути перенесені на комп'ютер з встановленою на ньому програмою «AMS ™ Suite: Machinery Health Manager».

Якщо виявлені відхилення у стані устаткування, то попереджувальні сигнали у форматі цифрової архітектури підприємства «PlantWeb» можуть генеруватися. Їх можна зареєструвати і спостерігати на моніторах комп'ютерів, якщо використовується програмний пакет «AMS Suite: Asset Portal».

Пакет «AMS Suite: Asset Portal» дозволяє в єдиному інформаційному просторі слідкувати за даними технічного обслуговування, поточного стану механічного обладнання, вібродіагностики електричних систем, технологічного обладнання та інтелектуальних приладів КВПіІ всього підприємства.

Найшвидше збирання даних по маршруту

віброаналізатори «CSI 2130»,

Застосовуючи віброаналізатори «CSI 2130», час, необхідний для збору даних скорочується на 70% в порівнянні з віброаналізаторами попереднього покоління CSI 2120, і ще більше в порівнянні з аналогічним устаткуванням інших виробників. Зменшення часу, необхідного на проведення марудного збирання даних, дозволяє не тільки провести вібродіагностику та моніторинг більшої кількості машин, а й, що важливіше, присвятити більше робочого часу важливішому завданню - аналізу стану машин.

Подробнее

Т/ф +380(44) 379-28-88 Все права защищены. При использовании материалов сайта ссылка обязательна